ثبت نامتاریخ تولد:
جنسیت:نکته مهم : در صورت بروز هر گونه اختلاف مابین بازاریاب و شرکت، کمیته نظارت اصناف به عنوان داور مرضی الطرفین جهت رسیدگی به اختلاف تعیین می گردد و رای داوری کمیته مورد قبول اینجانب می باشد.
سایر شرایط :
دارا بودن حداقل 18 سال تمام
ثبت نام فقط از طریق مراجعه اینترنتی به سایت شرکت و در هر مکانی قابل انجام می باشد .
متقاضی پس از ثبت نام باید دو نسخه فرم قرارداد بازاریابی را پرینت گرفته و پس از تکمیل و امضاء همراه با دو قطعه عکس و تصویر شناسنامه و کارت ملی از طریق پست و یا حضوری به دفتر مرکزی شرکت تحویل دهد .
شرکت در رد یا قبول قرارداد بازاریابی مختار بوده و در صورت رد قرارداد دلایل عدم صلاحیت متقاضی را به آدرس وی کتباً ارسال می نماید .بدیهی است تنها پس از امضاء قرارداد بازاریابی از سوی شرکت ، متقاضی ، بازاریاب شرکت محسوب می گردد .
کلیه مشخصات متقاضی باید منطبق بر اطلاعات کارت ملی و شناسنامه ای باشد . مسئولیت درج اطلاعات شخصی و بانکی اشتباه و یا ناقص به عهده متقاضی بوده و شرکت هیچگونه مسئولیتی نسبت به ورود اطلاعات غلط و ناقص حتی به صورت سهوی را نخواهد داشت .
به دلیل انجام حمایت های مربوطه داشتن معرف برای ثبت نام الزامی است .
برای ثبت نام و ورود به شبکه بازاریابان خاک اهورایی هیچ مبلغی تحت هیچ عنوانی از متقاضی اخذ نخواهد شد و عضویت در این شرکت رایگان می باشد .
هیچکس برای ثبت نام و کار در شبکه بازاریابان خاک اهورایی اجبار به خرید کالا ندارد.
از آنجائیکه هر متقاضی فقط می تواند در یک شرکت فروش مستقیم کار کند ، لذا چنانچه متقاضی قبلاً در شرکتی فعالیت نموده باید انصراف خود را کتباً به شرکت قبلی اعلام و تصویر آن را همزمان با ارسال قرارداد و سایر مدارک به شرکت تحویل دهد .
هر متقاضی در صورتیکه بخواهد به عنوان یک توزیع کننده و یا بازرایاب در خاک اهورایی شروع به فعالیت کند باید آموزشهای مقدماتی بازاریابی را در شرکت ببیند .
خریدار برای خرید نیاز به ثبت نام در سایت شرکت را ندارد و می تواند از طریق بازاریاب یا توزیع کننده اقدام به خرید کند ، در اینصورت بازاریاب یا توزیع کننده می تواند نام تحویل گیرنده و آدرس تحویل کالا را به نام خریدار ثبت نماید تا کالا مستقیماً به آدرس خریدار ارسال شود .

 

قوانین کمیته نظارت بر عملکرد شرکت های بازاریابی شبکه ای