درباره شرکت

معرفی شرکت بازاریابان خاک اهورایی

شرکت بازاریابان خاک اهورایی به شماره ثبت ۴۹۱۹۴۵ فعالیت خود را با کسب مجوز از کمیته نظارت بر بازاریابی شبکه ای آغاز نمود. بازاریایی شبکه ای، با توجه به تغییر شیوه معیشتی مردم و داشتن محدودیت زمانی جهت تهیه مستقیم کالای مورد نیاز (با قیمت مناسب و کیفیت خوب) و همین طور استقبال از روش های خرید مستقیم، پا به عرصه نهاد. در این روش با توجه به حذف واسطه های متعدد و همین طور حذف هزینه های تبلیغات، درآمدهای حاصله از این حذفیات به جوانان مستعد فعال در زمینه فروش اختصاص می یابد. هدف شرکت بازاریابان خاک اهورایی در درجه ی اول رضایت خاطر و آسودگی مشتریان عزیز و درمرحله بعد گسترش زمینه های کسب و کار برای جوانان مستعدی است که جویای کار می باشند تا به بالندگی رسیده و آنچه شوند که لایق آنان اند. چرا که جوان ایرانی لایق بهترین ها هستند!


شرکت بازاریابان خاک اهورایی با ورود به عرصه بازاریابی شبکه ای و ایجاد افق های نو در زمینه تجارت الکترونیک گامی موثر در زمینه اشتغال جوانان در امر فروش، حمایت از تولید کنندگان داخلی و واردکنندگان معتبر برداشته است. این شرکت با معرفی هرچه بهتر و علمی تر محصولات  به بازار مصرف، حمایت از هنر و فرهنگ ایرانی با معرفی محصولات تولیدکنندگان فعال در زمینه هنر و ایجاد انگیزه در بین آنان، گسترش و آموزش روش های نوین و جهانی بازاریابی در بین بازاریابان تازه کار و مستعد می باشد. در نتیجه این امر گامی موثر برای پیشرفت و رسیدن به حد تعالی در امر بازاریابی شبکه ای و حمایت هر چه بیشتر و بهتر از بازاریابان پر سابقه در این زمینه و مهم تر از همه کمک به چرخه تولید و اشتغال برداشته است.


 
 
معرفی مدیرعامل و بنیانگذار شرکت بازاریابان خاک اهورایی

مهندس رامبد طاعتی فارغ التحصیل رشته مهندسی نرم افزار، فعالیت های زیادی در زمینه برنامه نویسی داشته اند. در تولید نرم افزار چه بصورت گروهی و چه بصورت انفرادی در شرکت های شاخصی فعالیت داشته است. از جمله فعالیت های ایشان برنامه ی ۱۸۱۸ و شارژینگ آنلاین، توزین بنادر شمال کشور، حکمت کارت نیروهای مسلح، برنامه دفاتر اسناد رسمی کاتب از تولیداتی بوده اند که ایشان عضوی از گروه برنامه نویسی یا مدیریتی آن بوده اند. همچنین برنامه بهره وری برای اولین بار در یکی از شرکت های زیر مجموعه ایران خودرو، برنامه کنترل ردیابی محصول در گروه صنعتی برنز، اتوماسیون صنعتی، کنترل و مدیریت برنامه تکمیل مهر، اتوماسیون اداری و CRM تکمیل مهر، نرم افزار مدیریت دانش و مدیریت پروژه، شرکت تجاری سازی و طراحی چارت و Workflow  شرکت های تکمیل مهر و تجاری سازی و بسیاری کارهای دیگر که حوزه نرم افزار را به انجام رسانده اند.